Пропонуємо підбірку навчальних відео щодо опанування освітніх сервісів:
Cервіс Genial.ly
Genially – мультизадачний онлайн-сервіс для створення презентацій, інтерактивних зображень, карт, звітів, інфографік, вікторин, плакатів, відео, стрічок часу, ігор та віртуальних посібників… І це ще далеко не повний перелік! Сервіс містить понад тисячу різноманітних шаблонів, за допомогою яких можна швидко і без зайвих зусиль створювати інтерактивний контент. Є безкоштовна та платна версії.
- https://www.youtube.com/live/WpR4DuDym3A?feature=share
- https://youtu.be/sQwgN618_Mk
- https://youtu.be/AQofI7NMygM
- https://youtu.be/jFfjcNa4ep8
Створення навчальних відео за допомогою Renderforest
Сервіс Renderforest (https://www.renderforest.com ) безкоштовно допомагає створювати онлайн анімації, слайд-шоу і візуалізації музичних доріжок за кілька хвилин.
Інтерактивні вправи Wordwall
Wordwall - багатофункціональний інструмент для створення як інтерактивних, так і друкованих матеріалів. Інтерактивні вправи відтворюються на будь-якому пристрої, що має доступ до інтернету: на комп'ютері, планшеті, телефоні або інтерактивній дошці. Сервіс пропонує багато шаблонів, за допомогою яких можна створити дидактичні ігри. Навіть у безкоштовній версії ви отримуєте доступ до великого арсеналу ігор. Можна використовувати наявні версії гри або почати її створення з нуля. Завдання легко персоніфікувати. Завдяки цьому, відстежується результат роботи кожного учня. Ігрові вправи можна використовувати як тренажер при повторенні, як навчальні завдання на інтерактивній дошці чи домашні завдання.
- https://youtu.be/TDsP4FcpmrA
- https://youtu.be/QW73ZssIfUc
- https://youtu.be/E0M8if7l-64
- https://youtu.be/APAgk0IDaPs
Створення gif анімацій у сервісі Brush Ninja
GIF - це один із найпопулярніших форматів цифрових зображень. Формат GIF підтримує анімаційні зображення. Вони являють собою послідовність з декількох кадрів, а також інформацію про те, скільки часу кожен кадр повинен бути показаний на екрані. Анімацію можна зробити циклічною, тоді за останнім кадром почнеться відтворення першого кадру тощо. Brush Ninja (https://brush.ninja/) – це онлайн сервіс для створення мальованої gif-анімації,який настільки простий, що його може використовувати користувач з будь-якою підготовкою.
Створення тестів у Plickers
Plickers (https://get.plickers.com/) - це зручна програма для блискавичної оцінки знань учнів прямо на уроці. Провести опитування цілого класу можна буквально за півхвилини. Все що потрібно – це роздруковані листочки для кожного учня у класі та свій телефон чи планшет (учням він не потрібен).
Робота з сервісом Ourboox
Ourboox (https://www.ourboox.com/) — це безкоштовна онлайн-платформа для створення та обміну електронними книгами, які містять текст, зображення, відео, головоломки, карти та тести. Автори можуть відслідковувати кількість читачів і редагувати свої книги у будь-який час, навіть після того, як її опублікували. Для роботи з текстом є хороший набір інструментів.
- https://youtu.be/aF80ohAcolw
- https://youtu.be/25CO5WVn9x0
- https://youtu.be/Tu9Cv1ZnOJM
- https://youtu.be/o0GPpvmDPvA
Створення та використання вікторини Kahoot
Платформа (https://kahoot.com/ ) є зручним інструментом для створення тестів, які можна використовувати для: поточного та модульного контролю знань студентів; самостійного навчання та самоконтролю; підготовки до модулів та іспитів; опитування думки студентів та ін.
- https://youtu.be/wmv_toLylco
- https://youtu.be/xFYWNlXGJNg
- https://youtu.be/kcp10TQbp1c
- https://youtu.be/23jAlInvvec
- https://youtu.be/ERB2ZSTA3ys
- https://youtu.be/1tHTs2yPWWs
Використання сервісу LearningApps
LearningApps (https://learningapps.org/) – онлайн-сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі.
- https://youtu.be/vahGKEWiW64
- https://youtu.be/8u8EYrWXHsc
- https://youtu.be/HeIreSwJKOI
- https://youtu.be/BVbzpt5k53Q
- https://youtu.be/_J2hjg0BeT0
- https://youtu.be/hXKC4BdHqOY
Canva
Canva (https://www.canva.com) — платформа графічного дизайну, яка дозволяє користувачам створювати графіку, презентації, плани уроків, карти знань, плакати, афіші та візуальний контент для соціальних мереж. Сервіс пропонує великий банк зображень, шрифтів, професійних шаблонів та ілюстрацій, а також дає можливість працювати спільно над одним документом (презентацією, схемою тощо) різним користувачам. Ця функція є незамінною при дистанційному та змішаному навчанні, оскільки дозволяє залучити до навчання всіх учнів незалежно від їхнього місцезнаходження.
- https://youtu.be/Zpd28BKLcJ8
- https://youtu.be/NmHi3agsuJY
- https://youtu.be/qz_clY2PnFo
- https://youtu.be/_sphR2ZItgE
- https://youtu.be/RSWFv9t32_Y
- https://youtu.be/X2_fwZqZXdU
- https://youtu.be/4pWRVV0HXvM
- https://youtu.be/m3m-W2_1cJg
Створення тестів у Quizizz
Сервіс для швидкого тестування https://quizizz.com . Призначений для проведення тесту в аудиторії або як домашнє завдання. Quizizz дозволяє створювати інтерактивні вікторини гри для цілого ряду освітніх цілей, включаючи поетапне оцінювання. На відміну від ряду інших конструкторів тестів викладач має можливість краще управляти учнями, стежити за індивідуальною роботою кожного учня. Після кожного тестування ви не тільки знайомитеся з результатами, але і отримуєте можливість отримати дані в таблиці Excel.
- https://youtu.be/QDvFzTdMI7k
- https://youtu.be/nUu8ukjy8RI
- https://youtu.be/IaIwSK0Xx68
- https://youtu.be/g1vCXvPVQSA
Сервіс онлайнових опитувань Mentimeter
У цьому сервісі (https://www.mentimeter.com/) дуже простий онлайн-редактор, у якому легко і швидко можна додати запитання, опитування, вікторину, інтегрувати слайди, зображення, GIF-файли, додаючи інтерактиву до своєї презентації. Mentimeter дає змогу виводити результати опитувань у режимі реального часу, завдяки чому учасники презентації можуть активно й ефективно взаємодіяти онлайн. Сервіс пропонує безкоштовну версію з обмеженим функціоналом, який, однак, є достатнім для розв’язання базових завдань із візуалізації формувальних мобільних опитувань. У платній версії можна експортувати дані опитувань і навіть порівнювати їх на певних часових зрізах.
- https://youtu.be/H3kJ-ZsvFBQ
- https://youtu.be/U6MtpO9FuCY
- https://youtu.be/qKYrH9j4oG4
- https://youtu.be/ikEbjxlSc_Y
- https://youtu.be/iYmrqJJWNMY
- https://youtu.be/YWwmwjSoLyM
ClassTime
Онлайн-платформа (https://www.classtime.com/uk) для оцінювання знань та прогресу учнів дистанційно і в класі Classtime дає можливість: проводити контрольні та самостійні роботи з налаштуваннями антисписування; впроваджувати формувальне оцінювання й мотивувати учнів завдяки гейміфікації; використовувати понад 50 000 готових запитань за шкільними предметами й не тільки; створювати авторські завдання в зручному конструкторі завдань; організовувати роботу з учнями через Класи платформи чи в поєднанні з Google Classroom.
- https://youtu.be/nzaPih8KeGs
- https://youtu.be/qsQXB9IOe2Y
- https://youtu.be/pWfUcw5GNug
- https://youtu.be/659_udjFq6I
- https://youtu.be/dXGwnGaAkOg
Створення коміксів
- за допомогою сервісу Pixton https://youtu.be/BVqJ8hHN4IU
- за допомогою сервісу StoryboardThat :
Використання QR-кодів в освітньому процесі
7 листопада 2024 17:53